Get Adobe Flash player

Берегівський ТІЦ

Берегівський туристично-інформаційний центр 
Адреса: 90202 Берегово, вул. Зріні 25/2, Закарпатт

tourinfo.berehovo@gmail.com

www.berehovo-tour.info

Тел.: (03141)4-32-70
Моб. 0505510360
Моб. 0962861200

5–6 листопада -  вікритий Кубок країн Центральної Європи з мотокросую. Місце проведення: м. Свалява. На Закарпатті пройде вікритий Кубок країн Центральної Європи з мотокорсу. У змаганнях, що відбудуться 5-6 листопада в урочищі "Чонки" (м.Свалява, Закарпатська область), візьмуть участь два десятки команд з пяти країн Центральної Європи та 9-кратний чемпіон світу Дені Віллемсен. У програмі змагань також заїзди зовсім юних спортсменів та перегони на мотоциклах з колясками.Вікритий командний Кубок країн Центральної Європи з мотокорсу відбудеться на приз "губернатора" Закарпатської області.

 
6 листопада – XXII. Золотий осінь зустріч хорів Місце проведення: Тячів. Початок: о 14.00 год.
 
10 листопада – Концерт хору Кантус. Місце проведення: м. Берегово, Закарпатський угорський інститут ім.. Ференца Ракоці ІІ. Початок: о 19.00 год.
 
11 листопада – Святомартинські дні, Ужгород та с. Гукливе Воловецького району. Організатори обіцяють страви з гуски, вина від «Старого підвалу», рогалики св.Мартіна, піший хід зі свічками та ліхтарями, і звичайно самого св.Мартіна зі своїм чоловічком. 
 
11-12 листопада – «ІмПроДжаз» перша джазова вечірка на Хустщині. Триватиме дійство два дні. У перший день джазмени навчаться грати на традиційних закарпатських інструментах, познайомляться з справжніми «народними» майстрами Мароморощини і зможуть насолодитися виступом місцевого фолькового колективу «Гудаки».
 
19-20 листопада – «Закарпатське Божоле-2011» винний фест. Місце проведення: м. Ужгород, старовинні ужгородські винні підвали Ракоці (у скверику, навпроти СБУ в Ужгороді на перетині вул.Довженка і Крилова).  Серед заходів: народна дегустація (люди самі будуть оцінювати, ніякого журі), презентація бокалу з логотипом фестивалю, до якого додається картка з правилами фесту. "Бокал - це і сувенір, який турист везе додому. Дегустація безкоштовна. Ціна бокала – 50 грн., з ним турист зможе безкоштовно дегустувати вино, обрати найкраще і в подарунок він одержить літр вина. Свою картку він залишить в улюбленого винороба і переможе той винороб, який матиме найбільше карток. Вартість вина на фесті – від 40 грн. за 1 літр.
 

Партнери

Банер