Get Adobe Flash player

Берегівський ТІЦ

Берегівський туристично-інформаційний центр 
Адреса: 90202 Берегово, вул. Зріні 25/2, Закарпатт

tourinfo.berehovo@gmail.com

www.berehovo-tour.info

Тел.: (03141)4-32-70
Моб. 0505510360
Моб. 0962861200

 24 жовтня - 7 листопада - Традиційний фестиваль класичної та сучасної музики «Музичне сузір’я Закарпаття». Місце проведення: м. Ужгород, Закарпатська обласна філармонія, пл. Театральна 10.

 
 
1 листопада - День пам'яті померлих.
 
 
1-12 листопада - В Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкрилася пересувна виставка фотографій п’яти визначних фотографів з Чеської Республіки, яка триватиме до 12 листопада.
Географічне положення Чехії в центрі Європи протягом століть було чинником природного (хоча інколи й штучного) переплетіння культур, традицій і впливів (і не лише політичних) як сусідніх, так і більш віддалених, впливовіших держав. Можливо, саме ці історичні багатоголосся і впливи значною мірою спричинилися до народження самобутнього чеського сучасного мистецтва 20 століття, до якого належить, зокрема, й жанр фотографії. Тарас Кущинський,  Богдан Голомічек,  Петер Жупнік, Радка Ціглерова-Кущинська та  Ян Погрібний - всі вони прожили своє життя в Чехії та Словаччині, але їх коріння – в Україні. Це - визначні представники сучасної чеської фотографії і, водночас, свого роду одинаки, яких важко зарахувати до основних течій і сучасних тенденцій образотворчого мистецтва.
 
 
2 листопада - святкування Halloween в туристичному комплексі «Воєводино».
В програмі свята:
- частування чаклунським пуншем;
- конкурси на найкращий костюм та грим вампірів;
- зловісний танець відьом;
- запальна дискотека до світанку;
 
 
2-4 листопада - Змагання з пішохідного туризму "Пікуяна 2012″. Змагання з пішохідного туризму, які відбуваються у формі масового сходження на г. Пікуй (1408 м),  проводяться в рамках відзначення «Року спорту та здорового способу життя в Україні» та присвячені 100-річчю українського скаутського руху,  98-й річниці боїв за Ужоцький перевал під час Першої світової війни, 94-й річниці створення Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР), 68-й річниці визволення України від фашистських загарбників.
Урочисте відкриття масового сходження «Пікуяна-2012» розпочинається на Ужоцькому перевалі 2 листопада 2012 року о 14.30 з покладання квітів до меморіалів Першої та Другої світових воєн та меморіалу УСС членами Оргкомітету, суддівської колегії та учасниками команд, які обрали початковим пунктом свого маршруту залізничну станцію Сянки.
 
 
8 листопада - Фестиваль екологічної фотографії "Карпатам назустріч".Фестиваль відбудеться 8 листопада (початок о 10.00) у візит-центрі Національного природного парку «Синевир» і має намір через естетику природи, що зафіксована на фото, утверджувати екологічну культуру та природоохоронний світогляд людей, пропагувати ідеї бережливого ставлення до довкілля, показати привабливість Карпат через фотографію, сприяти підвищенню іміджу природно-заповідних територій. Власне, цей Фестиваль і є спробою частково розкрити красу природи деяких куточків Закарпаття, а передусім гір Національного природного парку «Синевир». У рамках фестивалю «Карпатам назустріч» не лише проводитимуться виставки робіт фотографів з усієї України, але й відбудеться «Форум природолюбів», неформальні дискусії та обмін досвідом між фотографами, презентації фотоальбомів та книг, дегустація чаїв з карпатських рослин тощо.
 
 
9 листопада - в м. Берегово відбудеться зустріч угорських науково-дослідних інститутів Карпатського басейну. На честь свята угорської науки 9 листопада 2012 р. о 12.00 відбудеться зустріч угорських науково-дослідних інститутів Карпатського басейну. Організатори заходу: Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ та Інститут ім. Тівадара Легоцького. Мета заходу: підтримувати обмін досвіду між науковцями Карпатського басейну задля зміцнення майбутньої співпраці. На зустріч запрошені науковці з Угорщини та з її сусідніх держав. Урочисто відкриє захід та  виступить  голова Президентської комісії угорської науки за кордоном, професор - Кароль Кочіш. Місце проведення: Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ, у примищені залу Дьевр.
 
 
9 листопада - конкурс краси Міс Мукачево 2012.
 
 
11 листопада - Концерт Кейко Мацуі в Ужгороді. Найуспішніша джазова піаністка Америки 11 листопада завітає в Закарпаття з ексклюзивною концертною програмою. Концерт відбудеться в Закарпатській обласній філармонії. Початок о 19.00.
 
 
11 листопада - День святого Мартина у Мукачеві.
 
 
15-18 листопада -  фестиваль молодого вина в Ужгороді. 6-й фестиваль молодого вина в Ужгороді пройде з 15 по 18 листопада 2012 року. Місце проведення фесту Дегустаційний зал „ШАРДОНЕ"(вул. Волошина,18/б)  та Французький ресторан "ФанФан" (вул.,Корзо,7) , які розташовані в центрі старовинного міста Ужгород. Дата проведення фесту ,третій четвер листопада, співпадає з святом молодого вина „БОЖОЛЕ" в Франції , традиція святкування якого походить з 19 століття. Буде представлено близько 20 найкращих взірців молодого вина виготовлених з урожаю 2012 року, одним з найкращих виноробів області. Молоде вино, завдяки своєму невеличкому терміну приготування ,дарує своїм поціновувачам унікальний неповторний смак та легкість. Також буде можливість скуштувати такі традиційні французькі страви як — цибулевий суп, смажені каштани, різноманітні канапе та десерти. Традиційно гості нашого міста будуть мати унікальну можливість придбати вишуканий келих з емблемою фесту, вартість якого включає безкоштовну дегустацію молодих авторських вин, а тажож до келиха буде додана картка участника фестивалю, яку можна буде обміняти на літер молодого вина або скуштувати справжнісіньке Французьке Божоле від Французького ресторану "ФанФан".
 
 
17 листопада - Вшанування дня пам’яті закарпатців – жертв сталінських репресій. Покладання вінки у Свалявському меморіальному парку. 
 
 
 
18 листопада - Закарпатський обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв відкриє 67-й театральний сезон виставою "Дорога до раю". Початок: о 18.00. 
 
 
 
19-20 листопад - Всеукраїнська туристична майстерня "Українські ТІЦи: стан, проблеми та перспективи розвитку". Проект USAID «ЛІНК» в партнерстві з проектом GIZ «Консультування та створення управлінських потужностей для Євро-2012» та за підтримки Управління туризму Львівської міської ради та Львівського Туристичного Альянсу, проводитиме у Львові всеукраїнську туристичну майстерню "Українські ТІЦи: стан, проблеми та перспективи розвитку".  Мета – зібрати  усю ТІЦівську спільноту Україну для обміну досвідом та обговорення проблем і викликів, що постають перед закладами туристичної інформації.
 
 
 
24 -25 листопада - Благодійний концерт угорської співачки Каміла Д. Надь. Місце проведення: 24 листопада - м. Берегово, Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ, початок о 18.00, 25 листопада - м. Берегово, римо-католицька церква, початок о 12.00.
 
 
 
25 листопада - ІV обласний фестиваль хореографічного мистецтва ім. Йосипа Волощука. Фестиваль хореографічного митстецтва  покликаний сприяти подальшому розвитку народного хореографічного мистецтва, відродженню і популяризації народних танців Закарпаття та збереженню мистецької спадщини невтомного збирача хореографічного фольклору Карпатського краю заслуженого працівника культури України Йосипа Миколайовича Волощука. У програмі: відкриття фестивалю, Свято танцю. Адреса: Будинок культури селища В. Бичків  (Рахівський район). Початок: Відкриття о 13.30 годині київського часу. Початок фестивальної програми в 14.00 годині к.ч.
 
 
 
30 листопада - В Хустському районному будинку культури відбудеться VIІ обласний фестиваль самодіяльних театральних колективів ім. Всеволода Майданного. Фестиваль самодіяльних театральних колективів ім. Вс.Майданного має на меті: сприяти подальшому розвитку драматичного мистецтва, виявленню та популяризації оригінальних за змістом і формою театральних постановок, збереження мистецької спадщини режисера, педагога, заслуженого працівника культури В.Л.Майданного та встановлення творчих контактів між театральними колективами різних регіонів області. Адреса:  м.Хуст, вул. Карпатської Січі, 27.
 
 
 
Оголошення - Центр українсько-угорського регіонального розвитку проводить набір на курси гідів велосипедного туризму. Навчання проводиться в рамках проекту «Інтегрована мережа велосипедних туристичних маршрутів вздовж українсько-угорського кордону», який фінансується за програмою Євросоюзу «Програма прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013».
Початок навчання:  листопад  2012р.
Заявки приймаються  до 16 листопада 2012р.  
Детальніше: м.Ужгород, вул. Духновича 16/1,
тел.: (0312)- 61-31-93,  моб.:             0506222371            
е-mail: CLOAKING

Партнери

Банер