Get Adobe Flash player

Берегівський ТІЦ

Берегівський туристично-інформаційний центр 
Адреса: 90202 Берегово, вул. Зріні 25/2, Закарпатт

tourinfo.berehovo@gmail.com

www.berehovo-tour.info

Тел.: (03141)4-32-70
Моб. 0505510360
Моб. 0962861200

arany pava З 4 по 10 лютого вперше на Закарпатті провели «Тиждень угорських страв на Берегівщині». Нагадаємо, що у цей період у всіх бажаючих була можливість спробувати найкращі страви національної угорської кухні зі знижкою від 25 до 50%.

"До акції приєдналося 11 закладів харчування, в першу чергу відомі ресторани з усього району та міста Берегово, - каже Йосип Торпоі, директор Берегівського турінфоцентру. - А найбільші знижки, як і було заплановано - були у четвер. Зокрема ми перевірили у цей день декілька закладів. Наприклад, у ресторані "Золота пава" можна було за 10 гривень замовити собі боб-гуляш "Йокаї" або галушки "Шомло", а найдорожча страва угорської кухні коштувала всього 23,50 грн. - телятина учервоному вині з грибами та кльоцками. Такими значними знижками із задоволенням скористалися не лише туристи, а й місцеві мешканці. Загалом вважаю, що перший "Тиждень угорських страв" відбувся вдало.
 
Наступного разу ми врахуємо помилки, зокрема розпочнемо раніше рекламну кампанію. Сподіваюся, що приєднаються до акції ще більше ресторанів та кафе. Адже це реклама не лише їхніх закладів, а й туристичної Берегівщини загалом".
Сьогодні - останній день "Тижня угорських страв". Наступний планують провести у листопаді.
 
А меню з цінами можна передивитися на сторінці Закарпатського туристичного інформаційного порталу.
 
Джерело:  Мукачево.net
 

Партнери

Банер