Get Adobe Flash player

Берегівський ТІЦ

Берегівський туристично-інформаційний центр 
Адреса: 90202 Берегово, вул. Зріні 25/2, Закарпатт

tourinfo.berehovo@gmail.com

www.berehovo-tour.info

Тел.: (03141)4-32-70
Моб. 0505510360
Моб. 0962861200

8-10 березня 2013 року в Берегові (Берегсас) відбудеться 13-ий  міжнародний фестиваль вин. 

  
Програма фестивалю:
 
 8-го березня 2013 року (п’ятниця)
 
 9.00 Вино – справжній скарб нашого життя. Ви¬став¬ка-ярмарок закарпатських вин.
 
9.00 Берегівські виноградні традиції і культура вина.  Міжнародна науково – просвітительська конференція з питань виноградарства та виноробства.  (вул. Бетлена Габора, 1. Музей Берегівщини)
9.30-13.00 Хороше вино – еліксир життя.
Передача зразків вин на конкурс (площа Кошута, в офісі СП “Екотрейдінформ”, біля входу до гуртожитку ЗУПІ).
 
11.00 Виставка-продаж обладнання для виноградарства та виноробства
 
11.00 Істина – у вині…  та в книзі. Книжкова виставка – ярмарок спеціальної літератури про виноградарство  та виноробство.
 
11.00 Сири та вино (Представлення закарпатських сирів: бринзи, бурди, селиського сиру).  Легенда сиру. Сири торгової марки КАРДИНАЛ
 
11.00 Підприємці пропонують. Що пода¬ти до вина – від випечених у золі коржиків до сирників. Хороше вино – запорука міцного здоров’я, особ¬ливо, коли до нього є добра закуска!
 
12.00 Ефективніше від “Віагри”. Вино як напій кохання.
 
15.00 Покладання вінків до пам’ятника видат¬ного професора-хірурга, ¬відомого селек-ціонера винограду Бертолона Ліннера. (Берегово, вул. Б. Ліннера, 1. /Райлікарня/).
 
Протягом дня: Концертна програма. Виступ ансамблів. Розіграш лотереї.
 
9-го березня  2013 року (субота)
9.00 Вино – це ліки, їжа, насолода. Виставка-продаж закарпатських вин. Винороби пропонують вино минулоріч¬ного врожаю. Виставка-продаж обладнання для виноградарства та виноробства.
 
10.45 Святковий марш. Колона за участю запрошених гостей (делегацій) шикується біля римо-католицького костелу (пл. Ракоці, 3).
 
11.00 Сила, врода, смак, вірність, доброта. Урочисте відкриття ХІІІ-го Міжнародного Фестивалю Вина на Берегівщині /2013/. Прийняття нових лицарів та придворних дам /Фрейлін/ до Винного Лицарського Ордена Св. Венцела. Під-ведення підсумків конкурсу вина, вручення медалей. (пл. Кошута, перед міським Будинком культури, велика сцена).
 
17.00 „Кращий кухар фестивалю. Найпопулярні¬ший намет фестивалю”. Вручення грамот.
 
18.00 Танцюють всі. Народне гуляння на пл… Кошута
 
Протягом дня: Концертна програма. Виступ ансамблів. Розіграш лотереї.
 
10-го березня 2013 року (неділя)
9.00 Вино – справжній скарб нашого життя. Ви¬став¬ка-ярмарок закарпатських вин.
 
11.00 Служба Божа за виноградарів та виноробів.
 
12.00 Прощання з гостями фестивалю.
 
 
 
 

arany pava З 4 по 10 лютого вперше на Закарпатті провели «Тиждень угорських страв на Берегівщині». Нагадаємо, що у цей період у всіх бажаючих була можливість спробувати найкращі страви національної угорської кухні зі знижкою від 25 до 50%.

"До акції приєдналося 11 закладів харчування, в першу чергу відомі ресторани з усього району та міста Берегово, - каже Йосип Торпоі, директор Берегівського турінфоцентру. - А найбільші знижки, як і було заплановано - були у четвер. Зокрема ми перевірили у цей день декілька закладів. Наприклад, у ресторані "Золота пава" можна було за 10 гривень замовити собі боб-гуляш "Йокаї" або галушки "Шомло", а найдорожча страва угорської кухні коштувала всього 23,50 грн. - телятина учервоному вині з грибами та кльоцками. Такими значними знижками із задоволенням скористалися не лише туристи, а й місцеві мешканці. Загалом вважаю, що перший "Тиждень угорських страв" відбувся вдало.
 

Читати далі...

 

 beregvidekЗ 4 по 10 лютого на Закарпатті вперше відбудеться «Тиждень угорських страв на Берегівщині». До цієї акції підключилися майже всі найбільші ресторани та сільські садиби району, в якому проживає найбільша угорська громада в Україні. У Вас є можливість спробувати найкращі страви національної кухні зі знижкою від 25 до 50%!

Читати далі...

 
Інші статті...

Партнери

Банер