Get Adobe Flash player

Берегівський ТІЦ

Берегівський туристично-інформаційний центр 
Адреса: 90202 Берегово, вул. Зріні 25/2, Закарпатт

tourinfo.berehovo@gmail.com

www.berehovo-tour.info

Тел.: (03141)4-32-70
Моб. 0505510360
Моб. 0962861200

11 вересня під керівництвом голови районної державної адміністрації Ігоря Свищо та голови районної ради Андрія Бігарі відбулася розширена нарада з питань організації підготовки та проведення 49 районного фестивалю «Дружба без кордонів Bereg Fest 2012».
 

Читати далі...

 

За ініціативи Берегівського турінфоцентру та ГО "Чистий Берег" - велопробіг "Вогонь на колесах" в рамках святкування BEREG FEST 2012!

Виїзд з площі Ракоці (біля костелу), по вулицях Бетлена, Лінера та Мужієвська, заїзд в село В. Бакта (зупинка в сквері біля палаца Очкаї), заїзд в с. Гече (зупинка біля палацу Койди (сільрада), та та символічне запалення факелу в садибі із домошняю пічью (кеменце).

Читати далі...

 

beregfestВже стало доброю традицією напередодні відомого фестивалю BEREG FEST організовувати доброчинний мистецький пленер.
Організатор акції – Берегівська районна державна адміністрація. Минулого року одразу чотири картини були придбані одним учасником – головою Закарпатської обласної ради Іваном Балогою, який передав полотна у дар Берегівському медичному коледжу.

Читати далі...

 
Інші статті...

Партнери

Банер