Get Adobe Flash player

11 вересня під керівництвом голови районної державної адміністрації Ігоря Свищо та голови районної ради Андрія Бігарі відбулася розширена нарада з питань організації підготовки та проведення 49 районного фестивалю «Дружба без кордонів Bereg Fest 2012».
 

Читати далі...

 

За ініціативи Берегівського турінфоцентру та ГО "Чистий Берег" - велопробіг "Вогонь на колесах" в рамках святкування BEREG FEST 2012!

Виїзд з площі Ракоці (біля костелу), по вулицях Бетлена, Лінера та Мужієвська, заїзд в село В. Бакта (зупинка в сквері біля палаца Очкаї), заїзд в с. Гече (зупинка біля палацу Койди (сільрада), та та символічне запалення факелу в садибі із домошняю пічью (кеменце).

Читати далі...

 

beregfestВже стало доброю традицією напередодні відомого фестивалю BEREG FEST організовувати доброчинний мистецький пленер.
Організатор акції – Берегівська районна державна адміністрація. Минулого року одразу чотири картини були придбані одним учасником – головою Закарпатської обласної ради Іваном Балогою, який передав полотна у дар Берегівському медичному коледжу.

Читати далі...

 
Інші статті...

Партнери

Банер