Get Adobe Flash player

asztelyНа думку директора берегівського Турінфоцентру Йосипа Торпоі, організаторам закарпатських фестивалів не слід переживати через малу чисельність туристів, а краще дбати про якість.

 «Більшість наших фестивалів успішно трансформувалося з традиційних Днів села. І дуже добре, що практично кожен населений пункт на Закарпатті тепер відшукав для себе якусь родзинку, притаманну саме для цього регіону. Як ми і побачили на фестивалі кренделя-переца, який вже не плутають із овочевою культурою. Якщо свято  вдається організувати та провести на високому рівні – про нього неодмінно довідаються й інші, наприклад, завдяки журналістам. Отже, не потрібно поспішати – турист обов’язково з’явиться, якщо його зацікавити. Наприклад, можна поставити у приклад село Геча, де двічі на рік аншлаг – під час фестивалю різників та фестивалю сливового леквару, який відбудеться наступної неділі, 26 серпня», – зауважує експерт.
 

Читати далі...

 

beregfestТрохи більше одного місяця залишилися до цьогорічного фестивалю. Цими вихідними BEREG FEST перетнув останню контрольну позначку у 49 днів і готовий презентувати проекти у рамках цьогорічного святкування.

Читати далі...

 

termalvodaУ Берегові ціна на термальну воду дорожча, ніж у Ніредьгазі.

На базі комплексу "Пачірта" ("Жайворонок") у Берегові декілька тижнів тому відкрили новий відкритий пляж із термальною водою. Нагадаємо, що минулого року на відкриття закритого термального басейну у стилі римських купалень приїхало майже все керівництво області - на чолі з Олександром Ледидою, Іваном Бушко та Андрієм Сербайло. Цього разу про подію навіть не повідомили пресу.
 

Читати далі...

 
Інші статті...

Партнери

Банер