Get Adobe Flash player

Берегівський ТІЦ

Берегівський туристично-інформаційний центр 
Адреса: 90202 Берегово, вул. Зріні 25/2, Закарпатт

tourinfo.berehovo@gmail.com

www.berehovo-tour.info

Тел.: (03141)4-32-70
Моб. 0505510360
Моб. 0962861200

asztelyНа думку директора берегівського Турінфоцентру Йосипа Торпоі, організаторам закарпатських фестивалів не слід переживати через малу чисельність туристів, а краще дбати про якість.

 «Більшість наших фестивалів успішно трансформувалося з традиційних Днів села. І дуже добре, що практично кожен населений пункт на Закарпатті тепер відшукав для себе якусь родзинку, притаманну саме для цього регіону. Як ми і побачили на фестивалі кренделя-переца, який вже не плутають із овочевою культурою. Якщо свято  вдається організувати та провести на високому рівні – про нього неодмінно довідаються й інші, наприклад, завдяки журналістам. Отже, не потрібно поспішати – турист обов’язково з’явиться, якщо його зацікавити. Наприклад, можна поставити у приклад село Геча, де двічі на рік аншлаг – під час фестивалю різників та фестивалю сливового леквару, який відбудеться наступної неділі, 26 серпня», – зауважує експерт.
 

Читати далі...

 

beregfestТрохи більше одного місяця залишилися до цьогорічного фестивалю. Цими вихідними BEREG FEST перетнув останню контрольну позначку у 49 днів і готовий презентувати проекти у рамках цьогорічного святкування.

Читати далі...

 

термалТермальні води – європейський підхід

Актуальний, фахово-змістовний, інтернаціональний форум із комплексного використання геотермальної енергії відбувся днями на Берегівській бальнеологічній базі відпочинку “Жайворонок” за ініціативою відділу економіки та євроінтеграції Закарпатської облдержадміністрації. У зустрічі взяли участь заступник начальника головного управління економіки ОДА В. Папп, начальник відділу економіки та європейської інтеграції міськради М. Мештер, керівник ЗГРЕ В. Шклянка, науковець із Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу, к. т. н., декан факультету нафтогазових технологій (керівник спільного проекту) Олег Витязь (на фото), декан факультету буріння Краківської гірничо-металургійної академії, професор Анджей Гоннет, провідний фахівець із геотермальної енергетики Анета Салінська-Сліва, представник МЗС Польщі Барбара Міхайловска та ін.

Читати далі...

 
Інші статті...

Партнери

Банер