Get Adobe Flash player

Берегівський ТІЦ

Берегівський туристично-інформаційний центр 
Адреса: 90202 Берегово, вул. Зріні 25/2, Закарпатт

tourinfo.berehovo@gmail.com

www.berehovo-tour.info

Тел.: (03141)4-32-70
Моб. 0505510360
Моб. 0962861200

перені береговоУ Берегові існує чимало архітектури, яку можна назвати «тіньовою» - про неї мало відомо, вона рідко потрапляє до туристичних путівників, а часом перебуває в загрозливому стані.

В цьому році до Берегово увага ЗМІ особливо активна – і тому є дві причини. По-перше,  тут пройшли позачергові вибори мера, по-друге, старовинне місто відзначатиме серйозний ювілей – 950 років з часу першої письмової згадки. Оскільки небагато населених пунктів мають точно визначену дату заснування, за «рік народження» зазвичай і береться перша згадка в письмових джерелах.

Читати далі...

 

 beregovoДо редакції Мукачево.net звернулися стурбовані власники садиб, надавачі послуг з сільського зеленого туризму з села Вари Берегівського району.

 
За їхніми словами нещодавно село відвідали з виїзним засіданням представники Берегівської податкової інспекції та в досить різкій формі зобов’язали всіх, хто приймає у себе туристів, заповнити податкові декларації та сплатити належні податки.

Читати далі...

 

 basejn beregovoСпортбаза «Закарпаття» та басейн з термальною водою у Берегові - відома родзинка всієї нашої області.

 
Саме задля лікувального ефекту та релаксації їдуть сюди люди з усіхусюд, не жалкуючи ні часу, ні грошей. Справа у цілющій воді, аналогів якій у світі – лише кілька, у Ісландії, на Камчатці та Новій Зеландії.
Але останнім часом цю, колись потужну спортивну базу УСБ "Закарпаття", до якої відносився басейн, готель та споживні зали, лихоманить. За кілька років змінилося кілька керівників.

Читати далі...

 
Інші статті...

Партнери

Банер