Get Adobe Flash player

Берегівський ТІЦ

Берегівський туристично-інформаційний центр 
Адреса: 90202 Берегово, вул. Зріні 25/2, Закарпатт

tourinfo.berehovo@gmail.com

www.berehovo-tour.info

Тел.: (03141)4-32-70
Моб. 0505510360
Моб. 0962861200

иукупщмщНадалі щоб сходити „на Будапешт”, мешканцям закарпатського Берегова досить буде вийти на площу перед будівлею Берегівської районної ради. Рішення про надання цій площі назви „Будапешт” прийнято 18 листопада на засіданні десятої сесії Берегівської міської ради 6-го скликання. Після ухвалення цього рішення – всі дороги в будинок Берегівської районної ради ведуть тільки через Будапешт.
Сесія ухвалила також рішення доручити міському голові Іштвану Гайдошу підписати угоду про співпрацю міст-партнерів Берегова (Україна) і Будапешта (Угорщина).

Крім цього на сесії були затверджені звіти про використання міського бюджету та коштів цільового фонду за 9 місяців 2011 року, внесені зміни в деякі пункти кількох попередніх рішень ради. Затверджені план діяльності Берегівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік,  ліквідаційний баланс комунального підприємства „Житлово-експлуатаційна контора Брегівської міської ради”, план заходів управління культури Берегівської міської ради на 2012 рік.

Проект рішення щодо забезпечення оплати за використання земель енергетичної системи, які перебувають у комунальній власності, депутати відправили на доопрацювання.

На засіданні затверджені також рішення про надання дозволів про розроблення технічної документації із землеустрою, про затвердження технічної документації, продовження договорів оренди і продаж земельних ділянок тощо.

 http://zakarpattya.net.ua/
 

Партнери

Банер