Get Adobe Flash player

Берегівський ТІЦ

Берегівський туристично-інформаційний центр 
Адреса: 90202 Берегово, вул. Зріні 25/2, Закарпатт

tourinfo.berehovo@gmail.com

www.berehovo-tour.info

Тел.: (03141)4-32-70
Моб. 0505510360
Моб. 0962861200

sas«У нас організаціє фестивалю займається не міська рада, як це в Ужгороді або Мукачеві, а винний орден, членом якого я також є. І це поганий час для фестивалю. Ми зараз якраз думаємо, що наступного року слід організовувати його вже після великого посту, десь у квітні, мабуть», – зауважив Карл Шош у коментарі Мукачево.net.
 
«Берегівський фестиваль не можна навіть порівняти ні з Мукачевом, ні з Ужгородом. Дуже слабкий оборот. Зізнаюся, я прийшов сюди тільки тому, що я житель Берегівського району, і це було би ганьбою проігнорувати його», – наголосив винороб.

 
Усе, що зміг заробити пан Карл, піде на витрати, пов’язані з підготовкою до фестивалю: «Але водночас я задоволений, адже отримав дві золоті, срібну та дві бронзові медалі на цьогорічному фестивалі (загалом їх було вручено 30 – ред.)».
 
Через українське законодавство він може торгувати своїм вином тільки на фестивалях, тому закликає Берегово вчитися, як організовувати фестивалі в Ужгорода та Мукачева: «У Мукачеві, звісно, найкращий винний фестиваль, адже там вже було XVII фестивалів. Але я навіть не чекав, що і в Ужгороді цього разу буде так гарно у підвалах».

 

 


Джерело:  Мукачево.net
 

Партнери

Банер