Get Adobe Flash player

Берегівський ТІЦ

Берегівський туристично-інформаційний центр 
Адреса: 90202 Берегово, вул. Зріні 25/2, Закарпатт

tourinfo.berehovo@gmail.com

www.berehovo-tour.info

Тел.: (03141)4-32-70
Моб. 0505510360
Моб. 0962861200

dedaНа прісному озері поблизу села Дийда, що у Берегівському районі – у розпалі курортний сезон. Період холодних дощів нарешті минув – і на ці вихідні пляж єдиного великого озера, де можуть відпочити закарпатці, наповнився відпочиваючими.

 
При чому, є можливість відпочинку як на платному пляжі «Бумеранг» (для дорослих 30 грн. у будні, 50 – у вихідні, діти до 12 років – безплатно), так і на невеличкому безкоштовному пляжі (він є одночасно заїздом для пожежних автомобілів).
 
Варто сказати, що водичка у Дідові (як звикли називати це село) – вже прогріта до 22-23 градусів. Як зауважив один поляк: «Навіщо вам їхати у Хорватію – якщо тут, у під боком, все дешевше, вода прозора і тепла, а головне – ще й пісочний пляж, а не каміння!»
 
На безплатному пляжі, звісно, умов немає. І діє всього один атракціон – водний велосипед. На платному – є парасольки, туалети, пивні намети, більш комфортні умови, водяні гірки для дітей, атракціони за додаткову плату – «банан», «таблетка» та інші. Отже, кожен обирає собі найкращий варіант. Який дозволяє йому власний гаманець.
 
Щоправда давно ходять плітки щодо закриття громадського пляжу. Однак скоріш за все, цього не буде – бо інакше можливості скупатися будуть позбавлені і ті, хто звів собі поверхові хати навколо Дийдівського озера і успішно здають їх туристам, але немають прямого доступу до води...

 

 


Джерело:  Олександр Ворошилов

www.mukachevo.net

Партнери

Банер