Get Adobe Flash player

Берегівський ТІЦ

Берегівський туристично-інформаційний центр 
Адреса: 90202 Берегово, вул. Зріні 25/2, Закарпатт

tourinfo.berehovo@gmail.com

www.berehovo-tour.info

Тел.: (03141)4-32-70
Моб. 0505510360
Моб. 0962861200

11 вересня під керівництвом голови районної державної адміністрації Ігоря Свищо та голови районної ради Андрія Бігарі відбулася розширена нарада з питань організації підготовки та проведення 49 районного фестивалю «Дружба без кордонів Bereg Fest 2012».
 
        На засіданні були присутні керівники та члени оргкомітету фестивалю, до якого крім керівництва, а також працівників структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради входять і керівники правоохоронних органів, громадських організацій та ряду органів місцевої виконавчої влади. Серед них, зокрема, начальник Берегівського РВ УМВС України в Закарпатській області Олександр Яцканич, в.о. головного державного санітарного лікаря Берегівської районної СЕС Любомир Шишковський, в.о. начальника служби Цивільного захисту у м. Берегово та Берегівському районі Ігор Рафаєвич, начальник Берегівської районної електричної мережі ПАТ Енергопостачальна компанія «Закарпаттяобленерго» Олег Кучмій, президент Берегівської громадської організації «Міжнародна інтелектуально-економічно-творчо-спортивна рада “Віжи-3000″» Юрій Гецко,  директор Берегівського туристично-інформаційного центру Йосип Торпоі, керівники студії рекламних технологій Володимир Гвоздьо та Сергій Попович, приватний підприємець Тібор Біров.
 
      Найголовнішим при проведенні фестивалю є безпека людей та громадський порядок, тому особливе прохання висловив голова райдержадміністрації Ігор Свищо до правоохоронних органів та медиків відповідно забезпечити громадський порядок та при необхідності надати медичну допомогу.
 
       Хоч Bereg Fest 2012 вже зовсім близько, нових ідей щодо урізноманітнення свята в організаторів все більше і більше. На нараді розвинулася жвава дискусія стосовно деяких нових пропозицій, а точніше способів втілення їх у життя. Втім, учасники засідання змогли дійти згоди та прийняти найоптимальніші рішення щодо проведення конкретних заходів фестивалю.
 
      Підсумував нараду голова державної адміністрації Ігор Свищо, який ще раз наголосив: «Кожен з організаторів має свою ділянку роботи, за яку несе відповідальність, тому особливе прохання до кожного виконати свої обов’язки в повному обсязі та провести фестиваль на належному рівні!»
www.bereg-rda.gov.ua
 

Партнери

Банер